20 lat edukacji włączającej na UJ

Już od dwóch dekad Uniwersytet Jagielloński wdraża zasady edukacji włączającej. Z tej okazji 18 czerwca 2019 o godz. 20.00 na dziedzińcu Muzeum UJ Collegium Maius odbędzie się wspaniały koncert jazzowy „Dotknij Kultury 2019”, podczas którego wystąpią:

Aga Zaryan – wokal
Grzegorz Dowgiałło – wokal, fortepian
Kuba Stankiewicz - fortepian.

Bezpłatne zaproszenia są do odebrania w DON UJ po wcześniejszym kontakcie telefonicznym (12 663 43 40) lub mailowym (don@uj.edu.pl).

Na tę edycję wydarzenia przygotowujemy również adaptację fasady Collegium Maius z wykuszem w grafice wypukłej dla osób z niepełnosprawnością wzrokową autorstwa dra Lecha Kolasińskiego. Będzie można ją obejrzeć i dotknąć przed koncertem, a opis do tej adaptacji przygotowany przez historyczkę sztuki Różę Książek- Czerwińską oraz jego wersję dźwiękową umieścimy na tej stronie internetowej. Zachęcamy też do zgłębiania zasobów kultury już tu zgromadzonych, bo „Dotknij Kultury” to wydarzenie, które gości na mapie Krakowa od ośmiu lat, gromadząc co roku publiczność łączącą różne pokolenia słuchaczy i zwiedzających.

W związku z organizacją koncertu „Dotknij Kultury” (dalej jako: „Wydarzenie”) w dniu 18 czerwca 2019 r. przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie informujemy, że wizerunek osób przebywających na terenie Muzeum UJ Collegium Maius podczas Wydarzenia może zostać utrwalony zarówno w formie zdjęć,  jak i filmów, a następnie użyty dla celów sprawozdawczych, dokumentacyjnych lub promocyjnych przez Organizatora zgodnie z art. 81 ust. 2 pkt 2)  Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.  o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj.  Dz.U. z 2018 r. poz. 1191, z późn. zm.).

Plakat wydarzenia