facebook

Dotknij KulturyUniwersytet Jagielloński
Edycja 2012
Zobacz relację z wydarzenia Dotknij Kultury 2012
Edycja 2016
Zobacz adaptacje wyróżnione w edycji 2016
Koncert - Edycja 2017
Tym razem uczestnicy wydarzenia mogli posłuchać wybranych utworów wybitnej wokalistki jazzowej Agi Zayran w towarzystwie fortepianowego akompaniamentu Michała Tokaja. Utwory zostały przygotowane przez artystkę specjalnie pod kątem Dotknij kultury, czyli idei równego dostępu do nauki, kultury i wiedzy
Koncert Tomasza Stańki - Dotknij Kultury 2013
Ukoronowaniem wydarzenia „Dotknij kultury” w roku 2013 był wieczorny koncert na dziedzińcu Collegium Maius, podczas którego wystąpił światowej sławy trębacz jazzowy Tomasz Stańko.

Koncert Tomasza Stańki

Tomasz StańkoUkoronowaniem wydarzenia „Dotknij kultury” w roku 2013 był wieczorny koncert na dziedzińcu Collegium Maius, podczas którego wystąpił światowej sławy trębacz jazzowy Tomasz Stańko.

"Wisława"

Od dłuższego czasu muzyk fascynuje się postacią Wisławy Szymborskiej, a w tym roku wydał płytę „Wisława” inspirowaną twórczością poetki i poświęconą jej pamięci. Podczas wydarzenia "Dotknij kultury" Tomasz Stańko wystąpił w duecie z krakowskim muzykiem Dominikiem Wanią, który zagrał na fortepianie.

Na zdjęciu: Tomasz Stańko. Fot. J. Sawicz

 

 

 

Posłuchaj: Tomasz Stańko o koncercie

Zobacz więcej zdjęć

Dziękujemy Firmie Producenckiej Gorycki & Sznyterman za profesjonalizm w nagłośnieniu koncertu "Dotknij kultury" 2013. Uzyskana jakość dźwięku była niezwykle wysoka.

Ta strona używa plików Cookies.

Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.